Рашисти обстрілюють Енергодар з метою звинувачення в цьому ЗСУ перед членами комісії МАГАТЕ
Про це розповіли у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.
Ворог обстрілює Енергодар. Постраждала будівля міськради.
Про це повідомили голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко та мер Енергодара Дмитро Орлов.
«На протилежному березі армія рф обстрілює Енергодар. Мета цього дійства – створити відповідну картину для комісії МАГАТЕ та сформувати групу місцевих жителів, які під камери ЗМІ повідомляють комісії про обстріли міста з нашого боку водосховища», – зазначив Євген Євтушенко.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0