На Дніпропетровщині чоловік через російський вебресурс поширював відомості про переміщення військової техніки та військовослужбовців ЗСУ
Про це розповіли у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
За даними слідства, чоловік від початку вторгнення країни-агресора збирав інформацію про переміщення, рух та розташування військової техніки та особового складу військовослужбовців Збройних Сил України на території Дніпропетровської області. Поширював дані за допомогою мобільного телефона через російський вебресурс у мережі Інтернет. Також в його квартирі правоохоронці знайшли гранату з запалом.
За процесуального керівництва Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра зловмиснику повідомлено про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про переміщення та розташування Збройних Сил України, за можливості їх ідентифікації на місцевості, вчиненому в умовах воєнного стану, та незаконному поводженні з бойовими припасами (ч. 2 ст. 114-2, ч. 1 ст. 263 КК України).
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
«Україна – це МИ»: у Кривому Розі відкрили виставку присвячену Дню Героїв Небесної Сотні
16:46, 20 фев 2025
15:23, 11 мар 2025
17:10, 13 мар 2025
Топ обсуждаемых
За минулу добу Сили оборони знищили на полях бою 810 окупантів і 195 одиниць бойової техніки ворога
09:57, 5 сен 2025
09:13, 5 сен 2025
КОММЕНТАРИИ — 0