ЗСУ почали наступ на півдні
Про це повідомили у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.
Українські війська вже прорвали першу лінію оборони окупантів під Херсоном.
Після точних ударів ЗСУ окупанти не хочуть іти в атаку та розміщуються на укріплених рубежах, повідомила керівниця об'єднаного пресцентру Сил охорони та оборони «Південь» Наталія Гуменюк.
Українські війська влучили у Бериславський машинобудівний завод, де розташовувалися техніка, боєприпаси та жива сила окупантів. За словами голови Бериславської РВА Володимира Літвінова, там почалася велика пожежа.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0