Міста та села Дніпропетровщини усю ніч обстрілювали з різної зброї
Російські окупаційні війська били з «Градів», «Ураганів» та важкої артилерії. Поцілили по чотирьох громадах у двох районах Дніпропетровщини.
Нікопольський район ворог накрив вогнем з «Градів» та важкої артилерії. Обійшлося без постраждалих.
Сам Нікополь росіяни обстріляли тричі. Понівечили кілька житлових будинків та автівок. Без світла лишилися понад 1 500 родин. Електрики уже працюють.
У Марганецькій громаді один будинок знищено, до десяти - пошкоджено. У Марганці зачепило склад та цехи місцевої фабрики. У місті перебито лінію електропередач.
У Червоногригорівській громаді теж є руйнація житлових будинків.
По Криворізькому району ворог гатив «Ураганом». Під удар потрапила Зеленодольська громада. Там вкотре поцілили по дачному масиву та підприємству. Без загиблих та поранених.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0