Масований обстріл Дніпропетровщини - прокуратурою розпочато розслідування
За процесуального керівництва Нікопольської, Криворізької східної окружних прокуратур та Правобережної окружної прокуратури м. Дніпра здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
За даними слідства, в ніч на 24 серпня 2022 року російські військові здійснили артилерійський обстріл з реактивних систем залпового вогню по Нікопольському району. Внаслідок ворожого обстрілу м. Марганець постраждало подружжя. У м. Нікополі та смт Червоногригорівці пошкоджено житлові будинки.
Також окупанти нанесли ракетний удар по Дніпровському району. Зайнялось поле з залишками пшениці, на місці утворилася вирва діаметром 15 метрів.
Крім того, 23 серпня 2022 року під ворожим вогнем опинилося с. Мар’янське Криворізького району, травмовано двох місцевих мешканців. Пошкоджено 16 житлових будинків, сільськогосподарську техніку.
Будь-які військові об’єкти на даних територіях відсутні.
Популярное
15:42, 28 апр 2025
Кулінарний блог А. Паукової: Кіш-лорен. Він же лоранський пиріг. З лососем та шпинатом
19:17, 18 май 2025
09:10, 23 май 2025
Топ обсуждаемых
У квартирі на вулиці Криворіжсталі стався вибух і пожежа: загинув чоловік ОНОВЛЕНО 11.19
07:00, 7 ноя 2025
09:12, 7 ноя 2025

КОММЕНТАРИИ — 0