Ще одна криворізька шахта позбулась радянської назви
Криворізький залізорудний комбінат перейменував шахту "Гвардійська". Про це повідомляється на офіційному сайті підприємства.
Перейменування відбулося в рамках законодавства про заборону символіки тоталітарних режимів. Криворізький залізорудний комбінат (КЗРК) перейменував шахту "Гвардійська" на "Козацьку", що входить до його складу, в рамках законодавства про заборону символіки тоталітарних режимів, йдеться в прес-релізі підприємства.
"23 серпня, у День Державного Прапора України, в адмінбудівлі АТ "Кривбасзалізрудком" відбулася оперативна нарада, під час якої було офіційно оголошено про перейменування шахти "Гвардійська". Таке рішення прийняли адміністрація комбінату й шахти та трудовий колектив структурного підрозділу, аби позбутися назв промислових об’єктів, що пов’язані зі згадуванням відносин з країною-агресором", – резюмує комбінат.
Це вже друга шахта підприємства, яка була перейменована. Раніше шахта "Октябрьская" змінила назву на "Покровську". https://krnews.ua/news/83836
Популярное
09:10, 23 май 2025
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
Топ обсуждаемых
Навчально-практичний інтенсив «Цикл» у Дніпрі: циркулярна економіка та сталий розвиток бізнесу
17:26, 11 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0