Вночі орки били по Криворізькому, Нікопольському та Дніпровському районах «Градами» та «Ураганами»
Російська армія накрила вогнем три райони - Дніпровський, Нікопольський та Криворізький.
У Дніпровський район прилетіли дві ворожі ракети Х-22. Вибух спричинив пожежу. Вогнеборці полум’я приборкали. Інформація щодо загиблих та постраждалих з’ясовується.
Нікопольський район росіяни чотири рази обстріляли з важкої артилерії та «Градів».
У Марганці постраждала родина. Чоловік та дружина отримали медичну допомогу і лікуються удома. У місті два будинки зруйновані, понад 10 пошкоджені.
На Нікополь росіяни скерували 20 снарядів. Є руйнування житла. Люди не постраждали.
У Червоногригорівській громаді один будинок знищений, декілька понівечені. Люди не ушкоджені.
У Криворізькому районі російські «Урагани» обстріляли Карпівську та Широківську громади. У селі Кошове перебита лінія електропередач.
За інформацією Оперативного командування "Південь" на нашому напрямку ЗСУ завдали вертолітних ударів по скупченню живої сили, озброєння та техніки ворога в районі населених пунктів Нововознесенське та Архангельське. Поряд з роботою наших ракетно-артилерійських підрозділів в результаті ударів знищено 13 окупантів, самохідна гаубиця «Мста-С» та 3 одиниці автомобільної техніки. Також у Херсонській області в районі села Нововоскресенське знищено ворожий склад боєприпасів, - повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
«Україна – це МИ»: у Кривому Розі відкрили виставку присвячену Дню Героїв Небесної Сотні
16:46, 20 фев 2025
15:23, 11 мар 2025
17:10, 13 мар 2025
Топ обсуждаемых
За минулу добу Сили оборони знищили на полях бою 810 окупантів і 195 одиниць бойової техніки ворога
09:57, 5 сен 2025
09:13, 5 сен 2025
КОММЕНТАРИИ — 0