Окупанти продовжують провокативні дії на ЗАЕС
22 серпня росіяни завезли на ЗАЕС ще два БТР і шість спецвантажівок до ремонтної зони станції. Крім того, на Запорізькій АЕС стало більше військових. Про це повідомили у Енергоатомі.
Загалом на території станції тепер дислоковано понад 40 одиниць військової техніки.
Біля першого енергоблоку – 16 військових машин, біля другого – сім. Ще 12 одиниць техніки окупанти загнали під естакаду.
Окупанти продовжують тримати на ЗАЕС високу «онлайн»-напругу з метою підсилення панічних настроїв серед населення.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0