ЗСУ вдарили по Антонівському мосту під час руху колони росіян
22 серпня ЗСУ ліквідували колонну техніки російських окупантів під час її проходження по Антонівському мосту. Про це написав радник Херсонської військової обласної адміністрації Сергій Хлань. Він повідомив, що від вибухів детонували боєприпаси в середині вантажівок.
«ЗСУ не просто влучили в міст, а зробили це саме в той момент, коли по ньому рухалась колона російських автівок з боєприпасами. Люди дзвонять, кажуть, що такого ще не пам’ятають. Слава нашим ЗСУ!» – прокоментував ситуацію Хлань
Колона російських військових КАМАЗів рухалась по Антонівському мосту у напрямку тимчасово окупованого Херсону.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0