ЗСУ знищили частину ворожої техніки, з якої гатили по Дніпропетровщині
Кілька одиниць техніки, яка причетна до обстрілу Марганця та Нікополя на Дніпропетровщині, були знищені українськими військовими.
Про це у Телеграмі повідомив голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко.
"Парочка техніки, яка була вночі причетна до обстрілів Марганця та Нікополя, залишила чат назавжди й була утилізована на металобрухт", - йдеться у дописі.
Також зазначається, що були ліквідовані й військові рф, але точна кількість не називається.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0