Вночі на Дніпропетровщині росіяни вбили і поранили місцевих жителів
Під нічний вогонь ворожої артилерії потрапили одразу три райони: Криворізький, Синельниківський та Нікопольський. Є загиблий і поранений.
У Апостолівській громаді Криворізького району росіяни вбили 36-річного чоловіка. Обстріли велись з "Ураганів". У селі Перше Травня понівечене житло, газогін та лінія електропередач.
По Великій Костромці Зеленодольської громади били зі ствольної артилерії. Є руйнування. Люди не ушкоджені.
У Межівській громаді Синельниківського району поранений 12-річний хлопчик. Він просто спав удома, коли у його будинок прилетіли снаряди з російської РСЗВ "Торнадо С". Дитина у лікарні, її прооперували. У селі є розбиті будинки.
На центр нічного Нікополя ворог направив 10 снарядів зі ствольної артилерії. У місті пошкоджені до 20 багатоповерхівок, з десяток магазинів, ліцей, банк та автобусна зупинка. Виведено з ладу лінію електропередач. Працюють електрики. Минулося без загиблих та поранених.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
10:20, 22 июн 2025
Топ обсуждаемых
07:53, 23 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0