Дві жінки поранені внаслідок російських обстрілів Криворіжжя
Від російських ударів знову потерпали два райони Дніпропетровської області - Нікопольський та Криворізький.
Криворізький район ворог обстріляв з «Ураганів». Поцілив по Мар’янському та Великій Костромці Зеленодольської громади.
Поранені двоє жінок - 20 та 84 років.
У селах пошкоджені кілька приватних будинків та газогін.
Нікопольський район російська армія накрила вогнем двічі за ніч. По мирній території 40 прильотів з «Градів» та 10 зі ствольної артилерії.
У Червоногригорівській громаді понівечені 9 приватних будинків, гаражі, автомобілі. Обстрілом зачепило два склади з зерном та техніку місцевого агропідприємства.
Перебито газовід та лінію електропередач. До двох тисяч людей залишилися без світла. На місці працюють аварійні бригади.
В інших районах області інцидентів не зафіксовано.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0