Дніпропетровщина знову всю ніч була під обстрілами
В області звучала лише одна загальна тривога, однак Нікополь та південь Криворіжжя провели під обстрілами практично всю ніч. Про це повідомляють в ДніпроОВА.
Нікополь ворог обстріляв з «Градів». Скерував по житлових кварталах 30 реактивних снарядів.
У місті понівечені 11 багатоповерхових, 13 приватних будинків та дитячий садок.
Виведено з ладу газогін та лінію електропередач. На місці працюють аварійні бригади.
Люди не постраждали.
По Криворізькому району ворог ударив з «Ураганів». Поцілив по Зеленодольській та Апостолівській громадах.
На щастя, без руйнувань та постраждалих.
У інших районах області на цю хвилину спокійно.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0