Протягом дня ворог кілька разів обстріляв Криворізький район
Окупанти вдарили по Великій Костромці: там пошкоджено будівлю ліцею, також зафіксовано часткові руйнування житлових будинків. Через обстріл пошкоджено і газопровід – близько 300 осель залишились без газопостачання. Тривають відновлювальні роботи.
З РСЗВ окупанти били і по прикордонним територіям Апостолівської та Широківської громад. За межами села Ганнівка горіла суха трава.
На щастя, внаслідок обстрілів жодна людина не постраждала.
В інших районах Дніпропетровщини день минув тихо. Ситуація в області залишається контрольованою, окупаційних військ в регіоні немає.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0