Криворізький та Нікопольський райони вночі знову обстрілювали з "Градів"
Сьогодні вночі російська армія била по двох районах - Нікопольському та Криворізькому.
Нікопольський атакувала тричі. Під вогонь потрапили чотири села у двох громадах.
По Марганецькій громаді стріляли з «Градів». 20 прильотів ворожих реактивних снарядів.
На щастя, минулося без постраждалих.
По Червоногригорівській громаді ворог поцілив двома ракетами Х-59.
У селі Кам’янське вибухи знищили два приміщення аграрної компанії, пошкодили чотири її склади, обладнання та транспорт.
У селі понівечені 9 житлових будинків.
Попередньо, люди не постраждали.
У Криворізькому районі ворог зі ствольної артилерії обстріляв Зеленодольську громаду.
Люди неушкоджені.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0