Нікопольський район знову під обстрілами
Ворог випустив по Нікопольському району 20 ракетних снарядів з РСЗВ.
Надвечір російські окупанти вдарили між населеними пунктами Червоногригорівської громади. Внаслідок обстрілу пошкоджено мережу водопостачання: 2200 абонентів залишилися без води. Це 6,5 тисяч людей. Також пошкоджено два дачні будинки і лінії електропередач, наразі триває робота з відновлення електропостачання. Окрім цього, зайнялася суха трава. Площа пожежі, яка вже ліквідована, – близько 3 га.
На щастя, минулося без постраждалих.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0