Вночі ворог знов вів обстріл Нікопольського та Криворізького районів, поранені
Гаряче знову було у двох районах - Нікопольському та Криворізькому.
На Нікопольський район російська армія направила 60 снарядів з «Градів».
У Марганці постраждали двоє людей. 64-річний чоловік з пораненнями у лікарні.
У місті пошкоджені майже 50 приватних будинків, кілька автівок та автобусна зупинка.
Обстрілом зачепило газопровід та електромережу. Кілька тисяч марганчан без світла. На місці працюють електрики.
У Червоногригорівській громаді без жертв та руйнувань.
По Криворізькому району ворог ударив з «Ураганів» та ствольної артилерії.
Під вогонь потрапили Зеленодольська та Апостолівська громади.
Минулося без постраждалих.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0