На Дніпропетровщині була ніч постійних обстрілів
Російська армія обстріляла з різних видів зброї два райони - Нікопольський та Криворізький. На щастя, постраждалих людей немає.
В Нікополь "прилетіло" близько 40 снарядів з "Градів". Виникли дві пожежі, одна знищила автобус.
Пошкоджені до 10 приватних будинків, автомобілів та господарських споруд.
На Мирівську громаду ворог скерував ракету X-59. Є руйнування житла. Виведений з ладу газовід. Люди не постраждали.
У Криворізькому районі під вогонь російських "Ураганів" та ствольної артилерії потрапили Карпівська та Зеленодольська громади. Жертв і руйнувань немає.
В інших районах області - без надзвичайних ситуацій.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0