--.-° --% 0мм

Поліцейський офіцер громади з Дніпропетровщини евакуював з-під обстрілів понад 4 тисячі людей

16:17, 4 авг 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

Про це розповіли у Криворізькому районному управлінні поліції.

Поліцейський офіцер Піщанської територіальної громади Новомосковського району Дніпропетровської області Володимир Гужва всі сили кинув на допомогу людям та армії. З перших днів війни він об’єднав свою територіальну громаду навколо єдиної мети – перемоги над ворогом. Каже, що на такий вчинок його мотивував український народ.

Володимир Гужва працює в поліції вже п’ять років, із них три роки на посаді поліцейського офіцера громади. Він розповів, що обрав для себе службу, яка передбачає постійне спілкування з людьми, допомогу їм. За час роботи познайомився з кожним мешканцем громади і, якщо помічав, що людина опинилася у скрутній ситуації, завжди намагався залучити якісь ресурси для вирішення проблеми.

Коли почалося повномасштабне вторгнення, 24 лютого, весь особовий склад поліції Дніпропетровщини підняли за тривогою. З перших днів війни потрібно було заспокоїти людей, адже всі перебували у стані сильного стресу, тривоги та розгубленості.

«Я і мої колеги тиждень жили на роботі, не випускаючи з рук зброю. Скоро всі, дякуючи Збройним силам України, що непереможність російської армії сильно перебільшена, що ніякого бліц-кригу не буде. Наш народ об’єднався та показав, як сильно прагне побороти ворога. Всі люди допомагали один одному і ми, як поліцейські офіцери громади, не могли лишатися осторонь», - згадує поліцейський офіцер громади про перші дні війни.

Разом з колегами Володимир Гужва перевозив мирне населення з Харкова - районів, які найбільше обстрілювалися артилерією ворога, бо навіть до пунктів збору евакуаціїї люди не могли самостійно дістатися через масовані артобстріли. Така ситуація тривали близко двох місяців. Тільки з Харкова поліцейські Дніпропетровщини вивезли майже 3,5 тисячі людей. Потім вони евакуювали майже 700 людей з Донеччини - Бахмута, Краматорська.

Сьогодні Володимир Гужва разом з товаришами активно здійснюють виїзди з гуманітарною місією для ЗСУ.   

 

 

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых