У ДСНС показали наслідки нічних ударів по Криворізькому району
Внаслідок нічних ворожих обстрілів у Криворізькому районі Дніпропетровської області пошкоджено дитячий садок та церкву, а також перебито лінію електропередач, через що село залишилося без електрики.
Про це повідомляє ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.
Знову постраждали Зеленодольська та Апостолівська громади, які часто зазнають ворожих обстрілів.
“Ворог продовжує руйнувати соціальну інфраструктуру нашої області. Сьогодні вночі під удари російської артилерії потрапили дві громади Криворізького району – Зеленодольська та Апостолівська. У Зеленодольській громаді “прилетіло” по Великій Костромці. Пошкоджено дитячий садок і церкву. Перебило і високовольтну лінію електропередач. Село залишилося без світла”, – йдеться у повідомленні.
Працюють аварійні бригади.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0