На Дніпропетровщині громаді повернули незаконно витрачені 350 тис грн
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
Встановлено, що один із закладів освіти Кам’янського порушив процедуру закупівлі послуг на перевезення учнів. Внаслідок цього бюджетні кошти витрачались незаконно.
Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позовну заяву Кам’янської окружної прокуратури щодо визнання договору на перевезення недійсним. До бюджету громади було повернуто понад 350 тис грн.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0