На Дніпропетровщині розслідують чергові факти артобстрілу рашистами Нікопольського району
Дніпропетровська обласна прокуратура.
За даними слідства, у ніч на 1 серпня військовослужбовці країни-агресора, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, обстріляли з артилерійських реактивних систем залпового вогню Марганець та смт Червоногригорівку.
Внаслідок ворожого обстрілу поранено двох цивільних. Одну з потерпілих, вагітну дівчину, у тяжкому стані доставлено до лікарні. Загалом пошкоджено 16 приватних будинків, лінії електропередач та газопровід. Будь-які військові об’єкти на даній території відсутні.
За процесуального керівництва Нікопольської окружної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0