Криворізький район знов обстріляли окупанти
Сьогодні загарбники обстріляли Криворізький район. Про це повідомило Головне управління ДСНС України в Дніпропетровській області у Facebook.
Було завдано ударів зі ствольної артилерії по селах Велика Костромка та Мар’янське Зеленодольської громади.
У Великій Костромці агресор поцілив між складами приватного підприємства. Загорілася суха трава.
Пожежа через обстріл сталася за межами Мар’янського. Там зайнялася трава. Для ліквідації пожежі задіяли одну пожежно-рятувальну машину та п'ятеро вогнеборців.
Попередньо, ніхто з людей не постраждав.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0