Вихованки спортивної школи Кривого Рогу посіли призові місця у рамках Кубку України з легкої атлетики

08:27, 29 июл 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Протягом двох днів спортсмени з різних куточків Україним змагались за першість з легкої атлетики. Вихованки криворізької спортивної школи, здобули на цих змаганнях золото і бронзу.

Про це повідомляє департамент у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

"З 22 по 23 липня тривав Кубок України з легкої атлетики. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у Львові. Спортсмени з різних регіонів держави брали участь у забігах на різні дистанції. До змагань долучились вихованці криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №7.

За результатами турніру, Анна Орлова посіла перше місце у дисципліні «біг на 400 м», а Тетяна Кайсен – третє місце у дисципліні «біг на 200 м». Тренером-викладачем легкоатлеток є Людмила Худик", - йдеться у повідомленні.