Ворог вночі накрив вогнем дві громади Криворізького району
У Криворізькому районі орки вночі обстріляли Апостолівську та Зеленодольську громади з «Ураганів» та ствольної артилерії.
Про це повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
"У Зеленодольській громаді під обстріл потрапили м. Зеленодольськ та с. Мала Костромка. У М.Костомці пошкоджені кілька будинків, водопровід та газовід.
У Апостолівській громаді орки вдарили по селу Українка. Є руйнування. Наслідки уточнюються. Слава Богу, без втрат", - зазначив він.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0