200 балів з математики набрала криворізька випускниця
Про успіх криворізької випускниці гімназії №127 повідомили у виконавчому комітеті Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради.
Вікторія Лисянська змогла здати національний мультитест з математики на найвищий бал.
"До іспиту Вікторія готувалася дуже довго: додатково займалася з учителькою - Ольгою Олегівною Зальотною, - повідомили у виконкомі.- Систематично переглядала вебінари «llearn», самостійно працювала з тестами. Однак у її успіху ніхто і не сумнівався".
Кілька днів тому ще одна випускниця цієї гімназії набрала 200 балів з історії.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0