На Дніпропетровщині рятувальники продовжують знищувати боєприпаси
Російські війська продовжують обстрілювати територію Дніпроптеровщини з різних видів зброї. Деяки снаряди не розриваються, деяки навіть після вибуху залишають небезпечні частини, які мають знешкоджувати спеціалісти.
Рятувальники щодня виходять на "полювання" за вибухонебезпечними предметами і як правило, без "здобичі" не залишаються.
25 липня було знайдено 18 одиниць боєприпасів, повідомили в прес-службі ГУ ДСНС в Дніпропетровській області. Їх знаходили на територіях Новоолександрівської сільської територіальної громади Дніпровського району, Зеленодольської міської територіальної громади Криворізького району та у межах міста Кривий Ріг. З них - 17 одиниць – сучасні касетні бойові елементи від РСЗВ та ще 1 боєприпас – застаріла мінометна міна калібру 82 мм.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0