На Херсонщині загинув шахтар із Кривого Рогу
Трагічну новину повідомили на Криворізькому залізорудному комінаті, де Артур Кулик працював в мирний час. З початком повномасштабного вторгнення військ рф криворіжець був мобілізований, як людина, що вже мала бойовий досвід.
Ще у 2014 році Артур Кулик взяв в руки зброю, щоб боронити Донецьку та Луганську області, служив за контрактом і у 2017 році. У мирний час працював кріпильником дільниці №16 шахти "Гвардійська".
Після 24 лютого в життя криворізького шахтаря знову прийшла війна. Був мобілізований, служив в стрілецькому полку. 23 липня недалеко від Кам'янського на Херсонщині обірвалось життя 49-річного захисника України.
Без батька залишився син, без чоловіка - дружина.
Співчуття рідним, близьким, побратимам. Вічна слава Герою!
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0