Окупанти вдруге за вечір обстріляли Криворізький район
Ввечері 25 липня російські війська нанесли артилерійський удар по селу Велика Костромка Зеленодольської громади. Постраждалих немає, повідомляє ДСНС.
Снаряди зачепили трансформатор, опору та лінію електропередач. На одній з вулиць села відсутнє світло. Фахівці лагодять пошкодження.
Другий артобстріл пошкодив лінію електропередач, житловий будинок та господарчі споруди. Люди не постраждали.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0