Росіяни випустили по Кіровоградщині 13 ракет. Є загиблі і поранені
Під обстріли потрапили об'єкти Укрзалізниці та військовий аеродром. Як мінімум, три людини загинули.
Про це повідомив голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.
Військові рф випустили 8 ракет "Калібр" з кораблів, що знаходяться в Чорному морі, та 5 ракет Х-22 з літака.
Постраждали військовослужбовці: дев'ять із них поранено, один загинув. Два працівники відомчої охорони – охоронці трансформаторної підстанції, за попередньою інформацією, загинули.
Кількість поранених уточнюється.
На місцях "прильотів" працюють рятувальні та піротехнічні підрозділи.
Через пошкодження підстанції частина обласного центру залишилась без світла.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0