Дніпропетровщина пережила ніч обстрілів
Російські війська ударили по двох районах області - Нікопольському та Криворізькому. Про це повідомляють в ДніпрОВА.
Червоногригорівську громаду Нікопольського району накрили з "Градів". Випустили до 20 снарядів. На щастя, минулося без жертв та руйнувань.
У селі Ганнівка Широківської громади ворожим обстрілом пошкодило електромережі та газовід. Люди не постраждали.
У Зеленодольській громаді ворог знов поцілив по Великій Костромці. Кілька вулиць без світла. Людей не зачепило.
В інших районах області на цю хвилину спокійно.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0