Вдень знову прилетіли ворожі снаряди по Нікополю і Криворіжжю
Вдень 19 липня російські війська знову обстріляли Дніпропетровщину. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
Ворог ударив по двох районах - Нікопольському та Криворізькому.
У Нікополі російська армія поцілила з «Градів» по базі відпочинку. На щастя, людей не зачепило.
У Зеленодольській громаді обстріляли зі ствольної артилерії тракторну бригаду. Там пошкоджені приміщення та сільгосптехніка. Ніхто не постраждав.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0