В обласному центрі Дніпропетровщини чоловік вирощував коноплю
Поліція виявили теплицю з коноплею та вилучила майже 1000 кущів цього наркозілля– Дніпропетровська обласна прокуратура.
За даними слідства, мешканець Дніпра організував та налагодив за місцем свого проживання незаконний посів та вирощування конопель. Теплиці були оснащені системою поливу, вентиляцією та освітленням. Зрошену продукцію чоловік висушував та готував до збуту.
У ході санкціонованого обшуку за місцем проживання підозрюваного вилучено майже 1 тисячу рослин та спецобладнання. Вартість вилученої наркосировини на чорному ринку сягає 9 млн грн.
Чоловіка затримано у порядку ст. 208 КПК України, йому повідомлено про підозру у незаконному посіві та вирощуванні конопель. На даний час вирішується питання щодо обрання наркоділку запобіжного заходу – тримання під вартою.
Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом Дніпровського районного управління поліції, оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань області, за процесуального керівництва прокурорів Центральної окружної прокуратури міста Дніпра.
Популярное
Наслідки ворожої повітряної атаки: у Кривому Розі тимчасово припинено рух тролейбусів
12:10, 10 окт 2025
15:24, 14 сен 2025
09:54, 2 июл 2025
10:20, 22 июн 2025
Топ обсуждаемых
В Україні відновили роботу Державного реєстру виборців уперше з початку повномасштабної війни
10:23, 24 дек 2025

КОММЕНТАРИИ — 0