Криворіжець здобув "срібло" на Всесвітніх іграх

10:30, 18 июл 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

Завершальний день Всесвітніх ігор-2022, які проходили в американському Бірмінгемі, став медальним для Кривого Рогу. наш земляк Олександр Ефименко став призером у боротьбі муей-тай.

У фіналі українцю протистояв таєць Тханету Нітуторну. Олександр поступився йому з рахунком 27:30 і став володарем срібної нагороди Ігор.

Загалом українці здобули 5 медалей у муей-тай, вигравши медальний залік в цьому виді спорту.

Крім Олександра Ефименка, медалі на цьогорічних Всесвітніх іграх здобули ще двоє представників Кривого Рогу: "золото" у Вікторії Козловської (спортивна акробатика, жіноча пара),  "срібло" - у Орфана Сананзаде (кікбоксинг).

Українська збірна встановила одразу кілька власних рекордів. Найвище місце в медальному заліку - третє; найбільша кількість медалей - 45, найбільша кількість золотих медалей - 16.