--.-° --% 0мм

Нявкали і заважали спати: в Кривому Розі затримали  чоловіка, який стріляв по котам

12:03, 17 июл 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новини Кривий Ріг

16 липня патрульні були викликані на вулицю Мартіна Шимановського. Заявник повідомив, що бачив чоловіка, який стріляв з пістолета.

Недовгі пошуки увінчались успіхом. Поліцейські побачили чоловіка, який зізнався, що стріляв з пневматичного пістолета. Він лякав таким чином місцевих котів, які своїми криками впродовж ночі заважають йому спати.

Попередньо, жодна тварина не постраждала.

Для подальшого встановлення всіх обставин була викликана слідчо-оперативна група Криворізького районного управління поліції. 

Відповідальність за жорстоке поводження з тваринами:

ч. 1 ст. 89 (Жорстоке поводження з тваринами, що завдали тварині фізичного болю, страждань і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі) КУпАП передбачає штраф від 3400 до 5100 гривень;

ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) ККУ — арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років.

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых

Погода на 19 травня

20:00, 18 май 2025

0