В суботу над Дніпропетровщиною збили дві ракети і "приземлили" БпЛА
16 липня над Дніпропетровською областю було "спекотно". Сили протиповітряної оборони вдало відпрацювали, збивши ворожі ракети та безпілотник.
Так, близько опівдня стало відомо, що один з російських безпілотних апаратів "Орлан" відлітався і більше не буде турбувати позиції наших військових.
Пообіді ворог випустив по території України 6 ракет з акваторії Каспійського моря. Дві з них досягли цілі - розбили сільгосппідприємство в Чигиринському районі Черкаської області. Чотири - були збиті: дві на Дніпропетровською і дві над Запорізькою областями.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0