Вночі Криворізький район знову зазнав обстрілів
В ніч на 17 липня окупаційні війська рф обстріляли південні кордони Криворізького району. Про це повідомляють в Дніпропетровській ОВА.
Під вогонь потрапила Апостолівська громада.
На щастя, люди не постраждали.
В інших районах області на цю хвилину спокійно.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0