Маріуполь залишився без водопостачання, росіяни зруйнували всі насосні станції — міськрада
У тимчасово окупованому Маріуполі війська РФ зруйнували всі 22 насосні станції, водопостачання в місті повністю зупинено.
«Окупанти повністю зупинили водопостачання у Маріуполі прямо зараз. Офіційна причина – ремонтні роботи. Реалії – не витримали електромережі спеки», – повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у Telegram.
Він зазначив, що робота навіть єдиної насосної станції неможлива через знеструмлення.
«Як місто буде виживати без води в таку спеку - питання без відповіді. Ми ж попереджали, що таке станеться. Навіть казали, що треба зробити. Але ж ні. В окупантів свій шлях. На жаль, ціною маріупольців», - додав він.
У міськраді Маріуполя повідомляли, що окупанти зруйнували всі 22 насосні станції та пошкодили понад 50% мереж водопостачання.
«Абсолютна більшість маріупольців досі без води. На околицях люди взагалі змушені прати в калюжах. Обіцянки колабораційної влади про відновлення комунальних послуг у всьому Маріуполі залишаються байками», — пише пресслужба мерії в Telegram.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
Топ обсуждаемых
08:27, 19 май 2025
КОММЕНТАРИИ — 0