В окупованій Каховці вибухнули ворожі склади зі зброєю і паливом
В окупованій Новій Каховці в Херсонській області горять склади зі зброєю і паливом.
Дим видно за декілька кілометрів. Про це повідомляють у Telegram-каналі "Стратком ЗСУ".
"Дядько лендліз відмовляється сидіти на одному місці. Йому стає сумно. Тому він під самісінький ранок, окрім Шахтарська, ще вирішив в Нову Каховку завітати. Бо ну дуже привабливі там, вже можна сказати були "не склади з БК і ПММ" окупантів. Але то не точно. Скоріше за все, це просто челендж від орків "покури біля складів", – йдеться у повідомленні.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0