Зробила смертельну ін’єкцію: на Дніпропетровщині жінку звинувачують у вбивстві власної дитини
Жінку судитимуть У Дніпрі. Обвинувальний акт до суду направлено Лівобережною окружною прокуратурою Дніпра.
За даними слідства, у вересні 2021 року 39-річна жінка, фармацевт за фахом, зробила смертельну ін’єкцію своєму півторарічному сину кардіостимулюючим лікарським засобом, забороненим до вільного продажу.
У стані клінічної смерті хлопчика було госпіталізовано до обласної дитячої лікарні. Дитина померла в реанімаційному відділенні від гострого отруєння препаратом.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0