Ворог знову обстріляв Криворізький район: горять склади
Агресор знову гатив з артилерії по Великій Костромці Криворізького району. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
Ворог поцілив у сільгосппідприємство. Зруйновано склади із зерном. Там зайнялася пожежа.
Попередньо, люди не постраждали.
Вогонь приборкують 10 рятувальників та 2 пожежно-рятувальні автомобілі.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0