ЗСУ завдали нищівного удару артилерією по військовому аеродрому рашистів в Мелітополі
Вчора вночі у Мелітополі пролунали десятки потужних вибухів, небо осяяла яскрава вогняна заграва. ЗСУ завдали нищівного удару артилерією по військовому аеродрому, відбудованому орками для поразки територій підконтрольних Україні.
Повідомляють, що навіть за добу база рашистів на аеродромі ще горить.
Відомо, що на ній постійно базувалося п'ять вертольотів та близько 10 винищувачів. Щоранку вони злітали приблизно о 7-й ранку і летіли у бік Запоріжжя. Сьогодні, на щастя, ніхто вже не злітає. Мабуть, усе згоріло разом із особовим складом. За словами очевидців, внаслідок вибухів було багато загиблих та поранених. А жителі Запоріжжя та прифронтових районів можуть спати трохи спокійніше завдяки ювелірній роботі ЗСУ.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0