У Криворізькому районі внаслідок обстрілів травмовані дві людини. А мама з донькою були заблоковані в квартирі
В облраді Дніпропетровщини підбили підсумки дня, що минає.
Цілий день ворог гатив по Зеленодольській громаді, що у Криворізькому районі. Зі ствольної артилерії та «Ураганів» окупанти накривали і саме місто, і його прикордонні території.
Протягом дня двоє громадян звернулися до медиків з осколковими ураженнями. Людям надано необхідну допомогу, від шпиталізації вони відмовилися. Надвечір до лікарів звернувся третій постраждалий, життю чоловіка нічого не загрожує.
Ще двом – мамі з донькою – рятувальники допомогли вибратися з квартири, в якій через обстріл було деформовано вхідні двері.
Внаслідок ворожих атак в Зеленодольську сталася пожежа на території одного з дачних кооперативів. Окрім цього, пошкоджено декілька багатоповерхівок, будівлю ДЮСШ, пошти та будинку культури. В парковій зоні міста виявлено воронки та уламки від «Градів».
Протягом дня в області було декілька сигналів повітряної тривоги. На щастя, інші райони Дніпропетровщини ворожим атакам не піддалися.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
Топ обсуждаемых
08:52, 17 май 2025
09:36, 17 май 2025
10:20, 17 май 2025
КОММЕНТАРИИ — 0