Волонтери із Кривого Рогу потрапили під обстріл окупантів
Автомобіль волонтерів із Кривого Рогу, які везли гуманітарну допомогу на Херсонщину, обстріляли окупанти. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Херсонської області.
Мікроавтобус прямував до деокупованої Нововоронцовської громади. Останнім часом волонтери щодня допомагали місцевим жителям продуктами, водою та ліками. Під час чергової поїздки 24 червня авто потрапило під ворожий обстріл.
На мікроавтобусі лишилися численні сліди від куль. Інформації про постраждалих наразі немає.
За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни». Винним загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 12 років.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0