--.-° --% 0мм

Криворіжгаз встановив ще два нових ШГРП RGC Production в Криворізькому районі

11:17, 23 июн 2022 , ІА "Кривбас Он-лайн", новости Кривой Рог

Завдяки власному виробництву сучасного газорозподільного обладнання та співпраці з провідними європейськими партнерами АТ «Криворіжгаз», що працює під брендом РГК, навіть під час війни успішно оновлює газові мережі міста та Криворізького району.

Нещодавно фахівці газорозподільної компанії встановили два нових сучасних шафових газорозподільних пункти виробництва заводу RGC Production. Вся продукція заводу виготовляється з урахуванням провідних європейських технологій та комплектуючих. Регіональна газова компанія ще кілька років тому взяла курс на повну заміну радянських технологій у газорозподілі та послідовно працювала над розширенням контактів з європейськими та північно-американськими компаніями.

Шафові пункти виробництва RGC Production – це сучасне та інноваційне обладнання, що забезпечить сталий та надійний розподіл газу до 289 будинків приватного сектору у Криворізькому районі.

З початку війни газовики встановили вже 12 таких розподільних об’єктів. Вчасна модернізація газових мереж гарантує стабільний та безпечний розподіл газу.

АТ «Криворіжгаз» забезпечує енергетичну безпеку регіону кожного дня!

КОММЕНТАРИИ — 0


Популярное

Топ обсуждаемых