В боротьбі з російськими окупантами Кривий Ріг втрачає своїх захисників
Відстоюючи право України на незалежність та мирне життя, загинули криворіжці Сергій Пилипенко та Микола Щербина. Про це повідомив Саксаганський Ртцк та Сп.
45-річний Сергій Пилипенко був мобілізований в перші дні з моменту повномасштабного вторгнення рф на територію нашої Держави. Воював у найгарячиших "точках" фронту.
Микола Щербина, 1989 р.н. був призваний до лав ЗСУ у березні. Загинув, виконуючи бойове завдання.
Сергій Пилипенко та Микола Щербина поклали свої життя, захищаючи Україну від російських окупантів.
Співчуття рідним та близьким. Вічна слава Героям!
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0