Ніч у Криворізькому районі минула під обстріли окупантів
Війська рф продовжують гатити по прикордонним з Херсонською областю населеним пунктам. Цієї ночі були обстріляні Велика Костромка та Мар'янське.
В обох випадках не зачепило ані людей, ані будинки. Але у Мар'янському перебило лінію електропередач, село тимчасово без світла.
Також внаслідок обстрілу загорівся сухостій, однак рятувальники спрацювали оперативно.
В інших громадах ніч минула тихо.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0