У Новомосковський район Дніпропетровщини знову прилетіли рашистські ракети
Надвечір 15 червня на Дніпропетровщині знову два «прильоти». Під удар потрапив Новомосковський район. Наразі вся інформація щодо постраждалих і руйнувань уточнюється.
Про це повідомили в Дніпропетровській облраді.
Також окупанти поцілили по прикордонним територіям Великої Костромки, ніхто не постраждав.
Нагадаємо, ворог знову обстрілював Криворізький район. В Облраді повідомляють, що влучили у середмістя в житловий квартал. Люди дивом не постраждали. Внаслідок обстрілу пошкоджено фасади та вікна щонайменше у трьох житлових будинках. Біля будівель і на дитячому майданчику рятувальники виявили уламки касетних снарядів.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0