Окупанти вночі обстріляли Криворізький район: щонайменше чотири загиблих
Рашисти з реактивних систем залпового вогню "Ураган" вночі обстріляли місто Апостолове Дніпропетровської області. Щонайменше чотири мирні громадяни загинули.
Про це повідомив мер міста Андрій Оса.
За його словами, вибухотехніки і рятувальники працюють над усуненням наслідків, відновлюють інфраструктуру.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0