Протягом дня ворог продовжував обстрілювати Криворізький район
Неспокійно у Криворізькому районі було протягом сьогоднішнього дня. Російські окупаційні війська обстрілювали прикордонні території Великої Костромки, також між Зеленодольськом і Малою Костромкою прилетіли снаряди від ствольної артилерії. Поцілили і по прикордонним територіям Широківської громади.
Про це повідомляє Дніпропетровська облрада.
Внаслідок цих атак ніхто не постраждав, руйнувань немає.
Станом на вечір в області все спокійно, інші наші райони не обстрілювалися.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых

КОММЕНТАРИИ — 0